RN73H2ETTD1523A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1523A10
JLCPCB Part #
C4308042
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS