RN73H2ETTD1522A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1522A10
JLCPCB Part #
C4278757
Description
15.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS