RN73H2ETTD1502B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1502B50
JLCPCB Part #
C4161043
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS