RN73H2ETTD1500D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1500D50
JLCPCB Part #
C4553854
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS