RN73H2ETTD14R9D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R9D50
JLCPCB Part #
C3913585
Description
-55℃~+155℃ 14.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS