RN73H2ETTD14R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R7F25
JLCPCB Part #
C4141830
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS