RN73H2ETTD14R0F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R0F50
JLCPCB Part #
C4299796
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS