RN73H2ETTD14R0F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R0F100
JLCPCB Part #
C4133202
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS