RN73H2ETTD1492D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1492D50
JLCPCB Part #
C4082692
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS