RN73H2ETTD1472A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1472A10
JLCPCB Part #
C4179509
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS