RN73H2ETTD1471B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1471B50
JLCPCB Part #
C4085115
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS