RN73H2ETTD1432D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1432D10
JLCPCB Part #
C4073959
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS