RN73H2ETTD1432A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1432A10
JLCPCB Part #
C3967509
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS