RN73H2ETTD1431C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1431C50
JLCPCB Part #
C3966957
Description
1.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS