RN73H2ETTD1431B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1431B10
JLCPCB Part #
C3913584
Description
1.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS