RN73H2ETTD1430D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1430D100
JLCPCB Part #
C3977024
Description
143Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS