RN73H2ETTD1423A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1423A10
JLCPCB Part #
C4282121
Description
142kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS