RN73H2ETTD1420F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1420F25
JLCPCB Part #
C4042818
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS