RN73H2ETTD1420F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1420F100
JLCPCB Part #
C4351766
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS