RN73H2ETTD1420D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1420D100
JLCPCB Part #
C3918429
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS