RN73H2ETTD1420C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1420C50
JLCPCB Part #
C4336889
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS