RN73H2ETTD1403F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1403F25
JLCPCB Part #
C3971103
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS