RN73H2ETTD1402D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1402D10
JLCPCB Part #
C4169884
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS