RN73H2ETTD1400D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1400D50
JLCPCB Part #
C3955994
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS