RN73H2ETTD1400D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1400D100
JLCPCB Part #
C4204315
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS