RN73H2ETTD13R8D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R8D100
JLCPCB Part #
C3911871
Description
-55℃~+155℃ 13.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS