RN73H2ETTD13R7D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R7D25
JLCPCB Part #
C4014440
Package
1210
Description
13.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS