RN73H2ETTD13R3F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R3F50
JLCPCB Part #
C4269402
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS