RN73H2ETTD13R0D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R0D100
JLCPCB Part #
C3978854
Description
13Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS