RN73H2ETTD1383D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1383D100
JLCPCB Part #
C4194687
Description
138kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS