RN73H2ETTD1382F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1382F25
JLCPCB Part #
C3923913
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS