RN73H2ETTD1381C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1381C50
JLCPCB Part #
C4170687
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS