RN73H2ETTD1380D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1380D50
JLCPCB Part #
C4270930
Description
138Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS