RN73H2ETTD1380C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1380C25
JLCPCB Part #
C4349689
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS