RN73H2ETTD1380B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1380B10
JLCPCB Part #
C3938953
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS