RN73H2ETTD1371F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1371F100
JLCPCB Part #
C4083638
Description
1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS