RN73H2ETTD1370B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1370B10
JLCPCB Part #
C4091443
Description
137Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS