RN73H2ETTD1352B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1352B10
JLCPCB Part #
C4247765
Description
13.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS