RN73H2ETTD1351B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1351B25
JLCPCB Part #
C3990529
Description
1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS