RN73H2ETTD1351A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1351A25
JLCPCB Part #
C4275490
Description
1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS