RN73H2ETTD1332C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1332C25
JLCPCB Part #
C4204843
Description
13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS