RN73H2ETTD1332B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1332B10
JLCPCB Part #
C4216404
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS