RN73H2ETTD1323C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1323C50
JLCPCB Part #
C4227969
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS