RN73H2ETTD1321F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1321F100
JLCPCB Part #
C4334824
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS