RN73H2ETTD1320B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1320B25
JLCPCB Part #
C3999233
Description
-55℃~+155℃ 132Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS