RN73H2ETTD1300C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1300C50
JLCPCB Part #
C4216419
Description
130Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS