RN73H2ETTD12R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R7F25
JLCPCB Part #
C4169455
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS