RN73H2ETTD12R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R4F50
JLCPCB Part #
C3965927
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS