RN73H2ETTD12R0F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R0F100
JLCPCB Part #
C4171273
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS