RN73H2ETTD1293B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1293B50
JLCPCB Part #
C4252461
Description
-55℃~+155℃ 129kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS